Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Tolnay Dolly ÖBI tolnay.dolly [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Koszta Csaba ÖBI koszta.csaba [at] ecolres.hu
Varga Nóra ÖBI varga.nora [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256, 118
Cevallos, David ÖBI david.cevallos [at] ecolres.hu
Csősz Sándor, az MTA doktora ÖBI csosz.sandor [at] ecolres.hu
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] ecolres.hu
Lengyel Attila, PhD ÖBI lengyel.attila [at] ecolres.hu
Raoul Pellaton ÖBI raoul.pellaton [at] ecolres.hu
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Halászné Schneider Paula ÖBI
Bede-Fazekas Ákos, PhD ÖBI bfakos [at] ecolres.hu
+36 28 360-122 / 133
Kiss Izabella ÖBI
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Farkas Edit, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Palotás Brigitta ÖBI palotas.brigitta [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Ulicsni Viktor ÖBI ulicsni.viktor [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: