Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Somogyvári Szilvia ÖBI
Farkas Edit, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Csákvári Edina ÖBI csakvari.edina [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Demeter Imre ÖBI demeter.imre [at] ecolres.hu
Lengyel Attila, PhD ÖBI lengyel.attila [at] ecolres.hu
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Szigeti Viktor ÖBI szigeti.viktor [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Csősz Sándor, az MTA doktora ÖBI csosz.sandor [at] ecolres.hu
Rédei Tamás ÖBI redei.tamas [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Valkó Orsolya, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI valko.orsolya [at] ecolres.hu
Béresné Papp Szilvia ÖBI papp.szilvia [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 141
Gallé-Szpisjak Nikolett ÖBI szpisjak.nikolett [at] ecolres.hu
Piross Imre Sándor ÖBI piross.sandor [at] ecolres.hu
Palotás Brigitta ÖBI palotas.brigitta [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Torma Attila ÖBI torma.attila [at] ecolres.hu
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Nagy József ÖBI nagy.jozsef [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 142

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: