Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Koszta Csaba ÖBI koszta.csaba [at] ecolres.hu
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
Cevallos, David ÖBI david.cevallos [at] ecolres.hu
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Turányik Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Raoul Pellaton ÖBI raoul.pellaton [at] ecolres.hu
Mojzes Andrea, PhD ÖBI mojzes.andrea [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Halászné Schneider Paula ÖBI
Szabó Eszter Lilla ÖBI szabo.eszter.lilla [at] ecolres.hu
Török Katalin, PhD, csoportvezető ÖBI torok.katalin [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Kiss Izabella ÖBI
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] ecolres.hu
Papné Klein Ágnes ÖBI klein.agnes [at] ecolres.hu
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] ecolres.hu
Soltész Zoltán, PhD ÖBI soltesz.zoltan [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Ulicsni Viktor ÖBI ulicsni.viktor [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Vajna Flóra ÖBI vajna.flora [at] ecolres.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: